ahsendernegi.com

ahsendernegi.comAhsen Derneği – ahsendernegi.com

Doğa ve Tarih Gezileri:

Dört bir yanı tarih ve doğa güzellikleriyle dolu Türkiye’mizin bu güzelliklerini görmek tarihe şahitlik etmiş mekanlarda o günlere yeniden yad etmek amacıyla yılın belirli dönemlerinde öğrencilerimiz ve üyelerimiz için gezi programlarını düzenlenmektedir. Ankara, Bursa, Konya, Nevşehir illeri bunlardan bazıları

Sportif Faaliyetler:

Zinde bir vücut,zinde bir zihin için olmazsa olmaz bir şart. Sağlıklı bir ortamda gerekli spor malzemeleriyle alanında uzman eğitmenlerce yapılan sportif aktiviteler için Ahsen Derneği tüm imkanlarını seferber etmiştir.Futbol,basketbol,masa tenisi gibi alanlarda sportif aktivitelerimiz yer almaktadır.

Gelişim Programları:

Ahsen Derneği Gelişim Programları ile toplumun temel direği aile ve birey eğitimine de önem vermektedir.Aile içi  iletişim seminerleri,Anne-Baba eğitimi seminerleri,Şahsiyet gelişimi ve Kişisel Gelişim seminerleriyle  Aile ve birey gelişimine katkı sağlamaktadır.

Sosyal Faaliyetlerimiz:

Toplumsal dayanışmamızı geliştirici faaliyetlerimiz içerisinde yer alan sosyal amaçlı faaliyetlerimiz içerisinde  İftar yemekleri, fakir ve ihtiyaç sahibi aile ve bireylere yönelik yardım çalışmaları,öğrencilere yönelik burs ve yardımlar,hastahane ziyaretleri,başsağlığı ziyaretleri,yeni evlenen çiftler için ev ziyaretleri yer almaktadır.

http://www.ahsendernegi.com