E-Ticaret Danışmanlık Ücreti

E- ticaret danışmanlığı, sektöre yeni başlamış, küçük firmaların kendilerini ön plana çıkartıp gelişmesi için atılacak büyük adımlardan biridir. E- ticaret danışmanlık ücretleri firmaların taleplerine göre değişiklik gösterebilir. E- ticaret danışmanlık ücretlerinin belirlenmesi için:

 • Ürün yönetimi
 • Stok yönetimi
 • KPI ve raporlama
 • Kârlılık Yönetimi
 • Pazaryeri Danışmanlığı

Yukarıda belirtilen maddelerden altyapınızda ve sitenizde olmasını istediklerinize karar vererek e- ticaret danışmanları ile iletişime geçebilir, fiyat bilgisi alabilirsiniz.

E-Ticaret Danışmanlık Şirketleri

E- Ticaret danışmanlık hizmetleri ülkemizin pek çok şehrinde bulunur. Danışmanlık hizmeti almadan önce danışmanlık hizmeti veren siteler iyice araştırılmalıdır. En iyi danışmanlık hizmeti veren şirketle çalıştığınız takdirde firmanızın büyümesinde de gözle görülür artış yaşanacaktır.

E-Ticaret Danışmanlık Ajansı

E- ticaret danışmanlık ajansları, e- ticaret sitenizdeki bütün süreçler ile ilgili hizmet veren ve size destek sağlayan firmalardır. E- Ticaret danışmanlık ajansları, SEO çalışmaları, dijital pazarlama çalışmaları, reklam stratejileri, stratejik kampanya yönetimleri gibi E- ticaretle ilgili bütün süreçlerde yanınızda olurlar.

E-Ticaret Hizmeti Veren Firmalar

Türkiye’de başarılı bir şekilde e- ticareti hizmeti veren ve bu sayede de pek çok kişinin iş istihdamı yapmasını sağlayan firmalar vardır. Bu firmalar:

 • Trendyol
 • Hepsiburada
 • N11
 • Yemek Sepeti
 • Amazon
 • Migros Sanal Market

İnternet çağının baş göstermesiyle birlikte e- ticaret siteleri de popülerlik kazanmıştır. Yoğun iş temposu bulunan, vakti olmayan ya da ekonomik alışveriş yapmak isteyen kişiler bu sitelerden alışveriş yapabilirler.

E-Ticaret Danışmanlığı Nedir?

E- ticaret kavramı, internet çıktığı günden beri var olan bir kavramdır. Elektronik ticaret de denen e- ticaret, mal ya da hizmetlerin üretim, tanıtım, satış, dağıtım ve ödeme işlemlerinin internet aracılığı ile yapılmasına verilen addır. Elektronik ticarette işlemlerin çoğunluğu elektronik ortamda gerçekleşir.

Teknolojinin günden güne artması ile e- ticaret yönteminde artışlar yaşanmıştır. Eski zamanlarda geleneksel pazarlama yöntemini kullanan firmalar, şimdi internet imkânlarını üst düzeyde kullanmaya başlamıştır. E- ticaret sistemi sayesinde yalnızca belirli kitleye satış yapmanın önüne geçilmiş, bütün dünyada yaygın hale gelerek yaratıcılığın ve üretkenliğin yolları açılmıştır.

Eskiden televizyon, gazete, radyo gibi araçlar ile kendi firmalarının adını duyurmaya çalışan insanlar sadece belirli kitleye hitap ederken şimdilerde e- ticaret danışmanlığı ile dünyaya sesini duyurabiliyor.

E-Ticaret Danışmanlığı Ankara

E- ticaret danışmanlık hizmeti veren şehirlerin arasında başkentimiz olan Ankara’da vardır. Yalnızca yüz yüze değil online olarak hizmet veren firmalar bulunuyor. En iyi ticaret danışmanlığını almak için web sitelerinden araştırmalar yapabilirsiniz.

Yurtdışı E-Ticaret Danışmanlık

Yurtdışına e- ticaret yapmak için ilk olarak hedef kitle belirlenmelidir ve yurtdışı ürünlerinin Pazar yerlerini bulmak gerekir. Daha sonra yurtdışı ödeme sistemleri hakkında bilgi sahibi olmak gerekir ve son olarak da e- ticaret danışmanlarından yurtdışı lojistik hizmeti alınmalıdır.

Ticimax E-ticaret Danışmanlığı

14 binden fazla işletmenin tercih ettiği ticimax e- ticaret danışmanlığı kalitesini gözler önüne seriyor. Soft, plus, special, speciak ekstra, special omni gibi paketleri vardır. Firmanız için en uygun paketi kolayca satın alabilirsiniz. Ayrıca danışmanlık ücretinin sizi zorlamaması adına 12 taksite kadar ödeme imkanınız vardır.

Ticimax E-ticaret Danışmanı

Ticimax e- ticaret danışmanlarına whatsapp, instagram, youtube, twitter gibi sosyal medya ağları üzerinden ulaşabilirsiniz.

Tsoft E-ticaret Danışmanı

Tsoft e- ticaret danışmanlığı 6 senedir düzenli olarak hizmet vermeye devam ediyor. Starter, plus, active, clever gibi birbirinden farklı paketler bulunuyor. Sosyal medya hesaplarından da siteye ulaşıp aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.

İdeasoft E-ticaret Danışmanı

2005 yılından bu yana 35 binden fazla firmaya e- ticaret danışmanlığı yapan bir firmadır. Lite, pro, entegre, enterprise, platinum gibi birbirinden farklı paketler vardır. Paketler 12 taksit ile alınabilir.