Google Haritalara Kayıt

(Google Map Kaydı)

Google Haritalarda firmanızın görünmesi için olmazsa olmazı Google Map Harita Konumu ‘dur.

Firma ve işyerinizin konumunu Google Haritalara otomatik kaydedilir, fakat bunu mülkünü alma imkanınız da vardır. Ancak yeni kurulmuş bir firma veya haritaya otomatik kaydedilmemişte olabilirsiniz. Bu durumda kendimiz kayıt yapmaktayız.

Google harita kaydını kendiniz de yapabilirsiniz fakat tam olarak nasıl yapıldığını bilmiyorsanız, profesyonelden destek almanız gerekir.

Google Harita Bilgileri:

Adres, Telefon, Çalıma saatleri, Firma resimleri, Kullanıcı deneyimleri ve yorumları gibi bilgileri barındırmaktadır. Bu bilgiler ışığında müşteriler googleda arama yaptıklarında size yönlendirilir. Böylelikle yeni müşterilere ulaşmanız bu kadar kolaylaşır. Global bir dünyada yaşıyor, dünyanın her yerini avumuzun içi gibi biliyoruz Google Haritalar sayesinde…

Adres: Harita adresiniz

Telefon:Firma veya işyeri telefonunuz

Çalıma saatleri: Hizmet verdiğiniz saat aralığı – 09:00 – 18:00 gibi veya 24 saat gibi

Firma-Ürün Resimleri: Kendi eklediğiniz resimler veya müşterilerin deneyim resimleri

Kullanıcı deneyimleri ve yorumları: Müşterilerin deneyimi yorumları

Google Harita Müşteri Yorumları:

Google harita konumuzda yorumlar bölümü vardır. Sizin ile ilgili müşteriler yorum yapabilmektedir. Müşterilerin yorumları altın değerindedir. Müşteriler firma veya ürün hakkında en hızlı desteği, diğer müşterilerin yaptığı yorumlara göre almaktadır. İyi hizmet, iyi müşteri, iyi yorum önemlidir.

Google Harita Konumu

Google Harita konumunuzu adresini girerek veya harita üzerinden işaretleyerek girebilirsiniz. Google kaydınızı tamamlayınca 2-3 haftaya bulan bir sürede googledan size mektup gelecek. Gelecek olan bu mektupta harita konumunuzu doğrulama kodu olacaktır.

Böylelikle haritalara kaydınız tamamlanmış olur.

Google Haritalara Kayıt hakkında Profesyonel Destek veya Webtasarım Yaptırmak isterseniz,

Bize Ulaşın