Merhaba, websitesi yaptırmak isteyenler için Profesyonel ve Kaliteli websitesi yapılır. Web Sitesi yaptırmak istiyorum fakat aradım özellikler varmı diye soracak olursanız memnuniyetle cevaplarız. Sorularınızı burdan iletebilirsiniz.

Özel Tasarım Web Site Hizmeti

Özel tasarım ile firmanızın renklerine ve resimlerine uygun tasarımlar yapmaktayız.

Ücretsiz Website Oluştur – Create Your Website for Free  Örn: ornekwebsite.com

Hepimizin bir yerlerde duyduğu gördüğü bir şeydir free website, free hosting, free domain, free alanadı fakat işin aslı hiçte tahmin ettiğimiz gibi değildir. Çünkü anadoluda bir tabir vardır; Ucuz etin yahnisi misali, ücretsiz bu kaynaklar yoğun reklam ve virüs içermektedir.

Sahanet.NET: Web Sitesi Mimarı

Domain yani Alan adı, Hosting yani Barındırma Alanı, Web Tasarım Programlama, Web Tasarım, Web Yazılım ve Tasarım, Kurulum, Firma görüşmesi  derken ciddi süreçlerden geçmektedir. Fakat bu süreçler çoğu zaman görülmez. “3 Saatte websitesi yapmak” ifadesiyle karşı karşıya kalabiliyorsunuz 3 haftalık web çalışması için.. Yaptığımız işler için referanslar bölümümüzü inceleyebilirsiniz.

Domain tescili,Web Hosting,Host,Sunucu Kiralama,Co-Location,SSL Hizmetleri

Domain tescili,Web Hosting,Host,Sunucu Kiralama,Co-Location,SSL hizmetlerini kaliteli ve profesyonel bir tecrübeyle sunmaktayız.

Web site Tasarımcısı

Website tasarımcısı ne yapar?

Firma fotoğraf çekimi, ürün çekimi, web tasarıma uygun düzenlemesi, web tasarımını oluşturması gibi göze hitap eden görselleri hazırlar. Tasarım daha derin bir anlamda hitap etmektedir fakat buna girmeyeceğim.

Web Sitesi İçerik Editörü

Websitesi içerikleri nasıl hazırlanır sorusunu karşılayacak cevap “Web Sitesi İçerik Editörü” nü göstermektedir. Web Sitesi İçerik Editörü metin, slogan,hakkımızda vb. sayfalar ve tasarımı zenginleştirecek yazıları hazırlar. Sahanet.NET olarak bu bizim işimizdir.

%100 Google Haritalarda Çıkartalım

Google aramalarda müşteriler size harita konumu ile daha fazla ulaşabilirler. Bir defa bu SEO özelliklerini kurduğumuzda müşterilerin size ulaşması 10 defa daha fazla olacaktır. Haritada yerinizi arama standartlarına daha yatkın bir şekilde eklemekteyiz.

%100 Google da Çıkarma Garantisi

Web sayfa tasarımını SEO (Arama Motoru Ayarları)’a en uygun şekilde yapıyoruz. Önemli ayrıntıları atlamıyoruz. Google da reklamsız bir şekilde çıkmanız için elimizden geleni yapıyoruz.

Web Destek İletişim


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir