WordPress Themeforest Tema Kurulumu Desteği Nedir?

WordPress altyapısı ile kurulan websiteleri için, tema satın alarak kurulumu yapamamış olanlara verilen destek hizmetidir.

Hangi websiteleri WordPress Themeforest Temasını kullanabilir?

Alınan tema wordpress için alınmış ise sadece wordpress altyapısı ile kurulan websitelerde kullanabilir. Opencart altyapısı için opencart themeforest teması, Joomla altyapısı için joomla theme forest teması, wordpress altyapısı için wordpress themeforest teması kullanılması gerekir. Themeforest tan alınan temaları kurmak için destek almanı gerekebilir.

WordPress Themeforest Temayı Kimler Kurabilir?

WordPress tema kurulumu teknik bir bilgi gerektirir. Veritabanı kurılumu, eposta kurlumu, wordpresa altyapısını kurmuş ve tecrübeli uzmanlar tarafından yapılır. Themeforest WordPress temaları, webtasarım uzmanları tarafından kurulabilir. WordPress Themeforest Tema Kurulum Desteği için BİZİ ARAYIN.

WordPress Themeforest Tema Kurulumu Desteği Ücretli midir?

WordPress themeforest tema satın alsıktan sonra websitenize kurulumu ve şablonların yüklenmesi, modüllerin ve gerekli veritabanın kurulması teknik ve uzmanlık gerektirir. Sadece kurulum yapma ve Tema kurulumunu istenilen tasarımı uygulama üzere 2 kısımda ücretlendirilir. WordPress Themeforest Tema Kurulum Desteği için BİZİ ARAYIN.

Ücretler makul ve uygundur. Sizin onlarca gününüzü, saatinizi harcayacağınız bir işi, uzmanlarımız çok kısa sürede ve sorunsuz olarak yapıp teslim edecektir. Arkanıza yaslanın ve rahatına bakın…

WordPress Themeforest Tema Düzenleme Nasıl yapılır?

Satın aldığınız temayı bize göndererek kurulum yapmaya başlarız. Tema kurulumu yaptıktan sonra, uygun şablon seçiminize göre şablonu yükleriz. Bize vereceğiniz ürün, firma bilgileri ile özgün bir website tasarımı yaparız. Themeforest tema düzenlemesini sizden aldığımız bilgiler, logo ve resimler ile gerçekleştiririz. WordPress Themeforest Tema Düzenleme Desteği için BİZİ ARAYIN.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir